niedziela, 27 grudnia 2015

Co Święta robią z ludzmi

Tak zdeczka mi się nudziło, tzn w przerwie między odkurzaniem a Muhtesem Yuzuil, weszłam na forum ulubione dawno porzucone, w temat Intymnie. Jakież to ludzie mają intymne problemy? Tyle że to nie o seksie jeszcze. Sama raz tam utworzyłam wątek pt. "Znajomi chłopaka mnie nie akceptują" (ci co zaprosili go na ślub samego) bo po prostu musiałam się wygadać.
Więc inne problemy pierwszego świata:

 • Jestem na studiach zaocznych, rodzice mi płacą za wsio a ja tygodniami siedzę i się nudzę, wegetuję. - No dziwne. Kto idzie na studia zaoczne i nie pracuje? W sumie ten co na państwowe się nie dostał i bogaty z domu.
 • Dawno nie byłem na imprezie a idę na sylwestra i nie wiem jak mam się zachować żeby mnie nie obgadali. - Facet? Seriously? Pedał. A gif z Sulejmanem musiał się pojawić!

 • Chłopak sprzedaje moje brudne majtki na allegro - :D:D Przedsiębiorczy młody człowiek, chociaż jakby do Japonii wysyłał to większą kasę by miał z tego.
 • Matka chłopaka dokarmia nas na siłę, daje nam tony żarcia na wynos. Co z tego że ja gotuję beznadziejnie, nie chceu od niej żarcia i już i prawie dochodzi do mordobicia!

 • Mówiłam mu nie na twarz, ale on i tak to zrobił! - Dobra, takiego wątku nie było ale musiałam wrzucić ten obrazek ze wspaniałą sceną animacji komputerowej.
 • Jestem księżniczką Izabelą i macie natychmiast mnie uwolnić...  Sjuljejman...nie wytrzymam jeśli mnie nie $%#@*&
Ja też mam problem z oglądaniem Muhtesem Yuzuil.

2 komentarze:

 1. Genialna notka, super gify! Czemu Sulejman tak się wykrzywil? Haha ha

  OdpowiedzUsuń
 2. Krzywił się jak Cihangira naprostowywali tą machiną leczniczą.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...