niedziela, 7 lipca 2013

Jelly shoty

Czy lubicie galaretkę? Jasne!  Kto, jako dziecko, nie lubił trzęsącego się owocowego deseru  prosto z lodówki, z bitą śmietaną i świeżymi owocami? No dobrze, ale czy dorośli również je jedzą? Może gdy trochę podrasuje się tradycyjną żelatynową masę. najprościej zrobić to wlewając wodę i wódkę w proporcji 1:1 :P Alkohol jest do wyboru, sądzę że kolowa z whisky byłaby również smaczna, lub jabłkowa z żubrówką. Zdjęć własnych nie mam, bo wyrób nie zachwycał prezencją.
Muszę zaopatrzyć się w malutkie plastikowe kubeczki i kombinować z kolorami. Mam na to całe bezrobotne wakacje. Jestem niezadowolona z aktualnego stanu rzeczy, czuję się wykorzystana przez pracodawców, którzy na czas wakacji zostawiali mnie bez pracy, płacy i ubezpieczenia. Jak mogę z zaangażowaniem podejść do pracy w nowym roku szkolnym, gdy cały czas była obiecywana mi premia za zaangażowanie, efekty i dostałam w końcu... 50 zł (zamiast prezentu rzeczowego -  kwiatków czy apaszki). Czy obróci się na korzyść jak Kociej Matce i szczęśliwe zrządzenie losu zaoferuje mi inną pracę? Która da mi samozadowolenie i satysfakcję?
W międzyczasie wykorzystuję dany mi czas wolny na pomniejsze wyzwania: trening osobisty i prawo jazdy. Mimo niewielu ćwiczeń, wydaje mi się że efekty są widoczne. A prawo jazdy - tu efekt zależy od zaangażowania i ilości kasy w to włożonej. Z pewnością byłoby to kolejny punkt umożliwiający znalezienie lepszej pracy, lub wykonywanie obecnej z lepszymi rezultatami.
Czy w Ameryce wszyscy chodzą na gym? Nissiax83 mówi (parafraza) : Mam tak mało czasu w ciągu dnia bo późno kończę pracę, czasem o 22, a rano wstaję o 6 i idę na siłownię, potem prysznic i do pracy. - Cooo? Wstajesz o 6 żeby się pocić w siłowni, gdy mogłabyś spać z godzinę dłużej? Na pewno to klucz do idealnej sylwetki, ale tyle wyrzeczeń? Chyba że siłownia jest w promieniu 100 metrów lub na terenie osiedla.
Stonowany zestaw na wesele. Czułam się w nim ładnie, swobodnie i wygodnie. Sukienka z allegro była tania, a najdroższe - buty. Lakier Essie to Cute as a button, nie udało mi się odwzorować dobrze koloru na zdjęciu. Zresztą na każdym ujęciu tego lakieru odcień wygląda inaczej, i na każdym komputerze inaczej też.
Kto z was jest "za" moimi próbami nagrywania filmików jak vlog? Zresztą obawiam sie że byłoby to na maksa żenujące, ale mogę spróbować - najwyżej nikt inny tego nie obejrzy.

4 komentarze:

 1. to ja też ci nie skomentuję!  A jakie efekty już widzisz? Bolą cię mięśnie? :D

  OdpowiedzUsuń
 2. ja jestem za :) a szoty z wodki calkiem spoko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wero, to wpadaj na Szu z Iwo na ognisko! Mam foremki specjalnie do jelly shotów :d różyczki :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wstawanie o 6 żeby iść poćwiczyć to nie wyrzeczenia tylko nie marnowanie czasu na spanie, a wykorzystywanie go na przyjemności! :)
  Co to jest vlog?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...