wtorek, 8 lipca 2014

Wakacyjne CZŚ

Centrum Zarządzania Światem według Weroniki. Nasz pokój jest w lekko staro-pierduńskim klimacie, mały kredensik? Jak nazwać ten mebel? Dwa fotele, stolik, łoże z za wąską kołdrą - ratuje nas tylko mój koc niby plażowy, pod którym ja śpię. Trochę w piachu, no cóż, nie dali dwóch kołderek to ich wina. W łazience wszystko co potrzeba i nic poza, ciuchy leżą na siatce na podłodze.
Oprócz wielkiego madness pod ścianą, mamy tu mnóstwo potrzebnych i pomysłowych rzeczy, jak moja suszarka prania na kablu od telewizora ^^.
Patrząc od lewej: gazeta Claudia must have wakacyjny, jako gazeta a nie Claudia akurat. Lubię Claudię bo jest sporo lekkiego do poczytania. Oczywicie wolę Skarb z Rossmanna ale nie było >.<
Etui na laptopa mojego niebieskiego. Owsianka instant. Okulary słonaczne, siata z Ikei z lekami i herbatą i sztućcami. Kosmetyki: krem do rąk i zarazem wszystkiego, psik psik na komary, mini zmywacz i dezodoranty.
Różne produkty żywieniowe jak ser, chleb, mały soczek z Polskiego Busa (w podróży poczęstowano nas drożdżówką, soczkiem, lodami z herbatnikami! za free!) kawa, śmietanka, cukier.
Tacka po serze w roli talerza. Zestaw e-papierosowy Cyryla. Oprócz sztućców mam swoją kubko miseczkę żółtą, akurat na zupkę lub owsiankę, oraz kubek termiczny. Bardzo dobrze że to zabraliśmy, bo tutaj się o coś doprosić...


6 komentarzy:

 1. Małgo Rozenek słabo by oceniła ten porządek. No ale centrum zarządzania światem nie jest złe :) trzeba jakieś mieć

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie jaraj się tak, bo nic nie jest za free, tylko wliczone w cenę biletu. A ulubiona gazeta Skarb - ulubiona oczywiście dlatego, że też za free. Jak można być młodą osobą a zarazem taką złotówą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak można być młodą osobą, a zrzędzić jak stary dziad :D

   Usuń
 3. Bo czytanie mojego bloga to jedyna rozrywka :D nawet na Skarba nie stać :P

  OdpowiedzUsuń
 4. kiedy nowy wpis o milci?

  OdpowiedzUsuń
 5. kiedy nowy wpis o milci?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...