niedziela, 16 marca 2014

Light in the dark

Mentor - Rozjaśnia ciemność.
Zawsze doszukujesz się głębszego znaczenia pośród swoich myśli, w swoich relacjach z innymi ludźmi i ze światem materialnym. Starasz się zrozumieć postępowanie innych i masz przenikliwy wgląd w ludzi. W działaniu jesteś skrupulatny i wierny wyznawanym wartościom. Twoją misją jest zrobić coś dla innych ludzi. Potrafisz przy tym zachować odwagę, dobrą organizację i zdecydowanie. 
Dwa razy rozwiązywałam ten test, i mimo zaznaczenia trochę innych odpowiedzi, wynik wyszedł ten sam.
Czy się z tym zgadzam? Miałam problemy z odpowiedziami na pytania. Czy ja lubię być w centrum uwagi? Lubię gdy ludzie słuchają tego co mówię, otaczają mnie znajomi - ale nie mam charyzmy, nie przyciągam uwagi otoczenia. Najczęściej ludzie mnie ignorują, wiele razy na imprezach siedziałam poza wianuszkiem "adorancji". W związku z tym nawet przestaję próbować gdy jestem w większej grupie, czy to w pracy, czy na spotkaniu. Aktualnie w pracy mam o tyle trudniej, że gadam po angielsku. A nie wszyscy rozumieją all, niektórzy to ledwo co (wykształcone nauczycielki??) np. mówię "four thirty" - A, o szesnastej? "eleven twenty" - Wpół do jedenastej? Też nie chce mi sie dzielić jakiś informacji z życia pt. "Gotuję obiad, a tu niestety sztućce w nastawionej zmywarce! Łyżeczkami do herbaty jedliśmy, hahaha".
Samokrytyka moja: Jestem perfekcjonistką - wszystko ma być super, a jak nie jest, to wpadam w depresję. Zazdroszczę. Są sprawy, na które mam wpływ - np. prawo jazdy zależy ode mnie. Z obiektywnych przyczyn przerwałam jazdy, czekam na sprzyjające warunki. Aktualnie myślę o mieszkaniu. Nie mam wpływu na to, że żadnego nie dostałam w prezencie, wkurzam się. Myślę o kredycie. Ale boję się, co z pracą - gdybym straciła tą co mam, jak długo będę szukać? Oszczędności praktycznie nie mam, bo wydaję na wynajem. Logicznie by było nie wynajmować, wrócić do rodziców na jakiś czas, oszczędzić choć 10 tys na wszelki wypadek.
W pracy jedna dziewczyna jest w ciąży z drugim dzieckiem. Ma męża etc, więc to inna sytuacja, przecież ja nie chcę mieć teraz dziecka. Chyba jej nie zazdroszczę - może tego, że wie czego chce?
Ciągle się porównuję z innymi - gdy nie miałam pracy, lubiłam myśleć że nie jestem sama, bo X i Z nie ma. O prawie jazdy to samo: Y ma, ale nie jeździ, Q nie ma w ogóle. W serialu TVN gra dziewczyna z mojego liceum z równoległej klasy. No tego akurat nie zazdraszczam.

7 komentarzy:

 1. Popracuj nad weną, bo to jakieś biadolenie. Chyba wolę notki o muffinkach albo o kocie czy wycinankach w przedszkolu. A ten test predyspozycji to pewnie taka głupota jak enneagram czy podobne psycho macho testy, gdzie odpowiedzi są tak pokrętne i wieloznaczne, że każdy jakoś się do nich przypasuje. Nie rób prawa jazdy, fioletowa strzała się nie rozmnoży przez podział i nie da dwóch matizów. Ja dziś mknęłam do Falent i spowrotem :3 i wczoraj też, aż się pokemony gapiły

  OdpowiedzUsuń
 2. W serialu TVN gra dziewczyna z mojego liceum z równoległej klasy.-- kto i gdzie gra??

  OdpowiedzUsuń
 3. A to ja:
  Ekspert - Wyjątkowy i dążący do doskonałości.

  Myślisz kreatywnie. Niestrudzenie realizujesz swoje idee i pomysły, osiągając zamierzony cel. Potrafisz szerzej zrozumieć świat zewnętrzny i myślisz z wyprzedzeniem. Jak się w coś zaangażujesz, sporządzasz plan i realizujesz go. Jesteś niezależny i sceptyczny. Zawsze stawiasz poprzeczkę wysoko, bez względu na to, czy sobie czy innym.

  OdpowiedzUsuń
 4. Milena z klasy C w "Sama słodycz". Nic dziwnego jak ma ojca aktora w sumie. Szkoda że Magellan nie gra. BTW, co z nim ktoś wie?

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak myślałam, że Milena. Ale ona to grała w Złotopolskich :D A tej Samej Słodyczy widziałam zwiastun w pracy, ale Mileny na nim nie.
  Magellan się zajął nauką. Coś tam w tej neurokognitywistyce działa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie zazdraszczam, ale jadu jeszcze wyleję trochę.
  Gra to gra. Ma nazwisko i talent w genach i tyle.

  OdpowiedzUsuń
 7. Też rozwiązałam test, ale pytania mocno podchwytliwe i nie zawsze da się powiedzieć tylko jedno. :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...